133

שונישין - ילדים

מרכז "דרך הבריאה" -  רפואה סינית ויפנית וטיפולי מגע 
                    מצמיחים לך בריאות חדשה 

שונישין:


בסביבות המאה ה-17 ביפן בתי הכפרים היו בנויים בקתות עץ ומשפחות הכפר היו מושפעת מהבקתה הצמודה אליה. כאשר תינוק היה בוכה במהלך הלילה רעש הבכי היה נשמע למרחקים והפריע ליתר המשפחות
. אנשי הכפר ניסו לעזור במציאת פתרון והמציאו את השונישין - דיקור ללא מחטים.

השונישין מבוסס על תאוריית הדיקור הסיני והמרידיאניים אך השימוש נעשה בכלי מתכת קטנים שהם ללא פעולה חודרנית של מחט. הכלים פשוטים ולא מכאיבים כלל והילד משתף פעולה, כמו כן לא מתעורר כל פחד בילד ולא אצל ההורים המביאים את הילד לטיפול גם אם ההורה מפחד ממחטים או מדאגה לילד.

הבעיות שניתן לטפל בשונישין בילדים :

·        בעיות במערכת העיכול -שלשולים, עצירות, כאבי בטן, גזים ריפלוקס אצל הקטנטנים.

·        מערכת החיסון - התקררויות חוזרות ושנינות, תת גדילה ואלרגיה.

·        בעיות נשימה - אסטמה, סטרידו, דלקות גרון, שקדים מוגדלים ונוזלים באוזניים.

בנוסף דרך השונישין ניתן לסייע בבעיות כמו: היפר אקטיביות, הפרעות קשב וריכוז, לחץ ומתח הרטבות לילה ועוד. כמות הטיפולים בדרך כלל מועטה ותיתכן הטבה תוך זמן קצר, אך עם זאת התגובה אינדיבידואלית ולכן לא ניתן לדעת מראש בכמה טיפולים יהיה צורך.
הילדים סופגים רגש מההורים ולכן בתחילת הטיפולים מוסבר להורים את מהלכם כדי שהילד יושפע כמה שפחות מההורים. בסוף הטיפול ההורים מקבלים כלים להמשך הטיפול בבית על ידם כדי לפתור את הבעיה שבגינה הגיעו. כאשר ההורה שותף מלא בכל מהלך הטיפול הוא יוכל להשרות אווירה טובה ונעימה ולסייע בהחלמת הילד מהבעיה. מהלך הטיפול במרכז מתבצע על מזרון או על מיטת הטיפולים . הילד משחק במגוון המשחקים שיש במרכז הטיפולים ולכן לא קיים פחד או רתיעה מהטיפול. האמפתיה והיחס החם בנוסף לתשומת הלב המרבית. ספציפית לדלת עוזרת לילד במהלך הטיפול והיא אינו מרגיש במהלך טיפולי ולכן שיתוף הפעולה גבוה והאווירה נעימה לכולם.

אם ברצונכם לקדם את מצב בריאותכם, אל תהססו!

מרכז "דרך הבריאה" נמצא כאן לשירותכם בכל שעות היום.

052-4643957 , 072-2617058 שמוליק עמיאלמרכז "דרך הבריאה" -  רפואה סינית ויפנית וטיפולי מגע
                 מצמיחים לכם בריאות חדשהבואו נשמור על קשר
מלאו הפרטים הבאים ואחזור אליכם בהקדם
שם:*
טלפון:*
מייל:
הודעה: